Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pulsoksymetr YK-820B z czujnikiem Y opaska na stopę

Pulsoksymetr dla dzieci YK820B.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 993,60 zł

Cena regularna: 1 360,80 zł

993.60
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 972,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Yonker
Kod produktu: YK_820B

Opis

Pulsoksymetr YK-820B z czujnikiem pulsu i saturacji opaska Y dla noworodków i dzieci oraz czujnikiem temperatury ciała

Wyrób Medyczny oznaczony CE. Pulsoksymetr YK-820B posiada powiadomienie do Rejestru Wyrobów Medycznych oraz deklarację zgodności producenta.

Pulsoksymetr YK-820B z czujnikiem pulsu i saturacji dla najmniejszych pacjentów: wielorazowa opaska jednolita Y na stopę, nadgarstek lub palec (w zależności od wago ciała).

Na wyposażeniu pulsoksymetru czujnik pomiaru temperatury ciała.

Czytelny, kolorowy wyświetlacz LCD z menu w języku polskim.

Dokładny pomiar pulsu [PR] i saturacji - natlenienia [SpO2]. Krzywa pletyzmograficzna. Pulsoksymetr pozwala na ustawienie poziomu dźwięku pulsu niezależnie od dźwięku alarmu.

Regulowane granice alarmowe. Możliwość ustawienia granicy alarmowej dla wartości pulsu i saturacji. Użytkownik może wyznaczyć górną i dolną granicę alarmy SpO2 i PR oraz włączyć / wyłączyć alarm oddzielnie dla SpO2 i PR. Pulsoksymetr posiada również alarm dźwiękowy błędu czujnika. Pięć poziomów głośności alarmu.

Zapis w pamięci zmierzonych wartości pulsu i saturacji. Użytkownik może sprawdzić tabelę z wynikami oraz czasem pomiaru.

Zasilanie bateryjne - 3 baterie AAA w zestawie. Ikona stanu baterii.

- zasilanie akumulatorowe (opcja dodatkowo płatna) 

Regulacja poziomu jasności ekranu.

Możliwość ustawienia godziny i daty.

 

* Pulsoksymetr dla noworodka należy stosować po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym, który wskaże właściwe dla dziecka granice alarmowe dla wartości pulsu i saturacji. Pulsoksymetr dla noworodków YK-820B posiada alarmy podstawowych arytmii: częstoskurczu i wolnego rytmu pracy serca.

 

Zakres SpO2: 0%-100%, rozdzielczość 1%,
dokładność w przedziale 70-100% ±2% (normalne warunki pomiaru) ±3% (ruch, niska perfuzja), dla wartości <70% niezdefiniowane.
Zakres PR:25-250 uderzeń/minutę, rozdzielczość 1bpm, dokładność ±3bpm (normalne warunki pomiaru) ±5bpm (ruch, niska perfuzja).

 

Zamawiając sprzęt medyczny w MedCon kupujesz aparaturę u autoryzowanego dostawcy zapewniającego serwis urządzenia, 12 miesięczną gwarancję na pulsoksymetr oraz 6 miesięczną na akcesoria. Link do zapisów gwarancji MedCon.

Prezentowany pulsoksymetr jest wyrobem medycznym [8%VAT], oznaczonym CE0123 z powiadomieniem do Rejestru Wyrobów Medycznych.

* Rozpakowany czujnik SpO2 z uwagi na swoje właściwości nie podlega zwrotowi. Czujnik SpO2 opaska na rzep/przylepny jest czujnikiem SpO2 jednorazowym (oznaczonym jako "disposable") - przeznaczonym dla jednego pacjenta/zużywalnym. Czujnik SpO2 jednorazowy nie jest objęty gwarancją; reklamację należy składać na podstawie rękojmi.

Czujniki SpO2 objęte są 6 miesięczną gwarancją sprzedawcy. Koszt katalogowy czujników SpO2, czujników temperatury [259,20zł brutto].

Zgodnie z art. 38 ust. 5 Ustawy o prawach konsumenta „Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.”

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl