Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pulsoksymetr dla dzieci i niemowląt SP20 Creative

Pulsoksymetr dla dzieci i niemowląt SP20.png
  • promocja
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 052,00 zł

Cena regularna: 2 602,80 zł

2052.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 052,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Pulsoksymetr dla dzieci i niemowląt SP-20

z zestawem czujników pulsu i saturacji dla najmniejszych pacjentów:

* wielorazowy czujnik SpO2 opaska rozłączna MultiSite na nadgarstek, stopę lub palec,

* wielorazowy czujnik SpO2 soft na palec dla dzieci,

* jednorazowy - zużywalny czujnik opaska na rzep,

* jednorazowy - zużywalny czujnik przylepny.

Wyrób Medyczny oznaczony CE z certyfikatem jednostki notyfikowanej, deklaracją zgodności oraz powiadomieniem do rejestru wyrobów medycznych. Pulsoksymetr SP-20 jest profesjonalnym sprzętem medycznym stosowanym w placówkach służby zdrowia.

Pulsoksymetr SP-20 to doskonały pulsoksymetr dla dzieci i niemowląt z możliwością ciągłego lub okresowego pomiaru wartości pulsu [ilości uderzeń serca na minutę] i saturacji [wartości wysycenia krwi tlenem - %SpO2]. Pulsoksymetr dla dzieci powinien posiadać czujniki umożliwiające pomiar na nadgarstku (u wcześniaków i noworodków do 3-5kg), na stopie lub palcu.

Zakres SpO2: 35%-100%, rozdzielczość 1%.
dokładność w przedziale 70-100%
±3%, dla wartości <70% niezdefiniowane.
Zakres PR:30-240 uderzeń/minutę, rozdzielczość 1bpm, dokładność ±2bpm.

Urządzenie posiada alarmy mierzonych parametrów. Użytkownik może ustawić alarm dla spadku saturacji oraz alarmy zbyt wysokiej wartości pulsu [częstoskurczu] lub zbyt niskiej wartości pulsu [bradykardii].

Pulsoksymetr SP-20 posiada pamięć do zapisu zmierzonych wartości oraz moduł Bluetooth, który pozwala przesyłać wyniki w czasie rzeczywistym na urządzenie z systemem Android.

Model SP-20 posiada zasilanie akumulatorowe oraz możliwość podłączenia do zasilania sieciowego, z wykorzystaniem stacji dokująco ładującej.

Czytelny 3.5" kolorowy, wyświetlacz LCD TFT. Pulsoksymetr SP-20 posiada menu oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

 

Zamawiając sprzęt medyczny w MedCon kupujesz aparaturę u autoryzowanego dostawcy zapewniającego serwis urządzenia, 12 miesięczną gwarancję na pulsoksymetr oraz 6 miesięczną na akcesoria.


* Rozpakowany czujnik SpO2 z uwagi na swoje właściwości nie podlega zwrotowi. Czujnik SpO2 opaska na rzep/przylepny jest czujnikiem SpO2 jednorazowym (oznaczonym jako "disposable") - przeznaczonym dla jednego pacjenta/zużywalnym. Czujnik SpO2 jednorazowy nie jest objęty gwarancją; reklamację należy składać na podstawie rękojmi.

Czujniki SpO2 objęte są 6 miesięczną gwarancją sprzedawcy. Koszt katalogowy czujników SpO2, czujników temperatury [216zł brutto].

Zgodnie z art.38 Ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl