Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pulsoksymetr dla niemowląt i dzieci uPM60, następca pulsoksymetru UT100

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 278,80 zł 2278.80
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Pulsoksymetr dla wcześniaków , niemowląt i dzieci uPM60

* Nowy bardziej rozbudowany model producenta pulsoksymetru UT100.

* Wyrób Medyczny oznaczony CE

Pulsoksymetr w zestawie z czujnikami pulsu i saturacji przeznaczonymi dla wcześniaków, niemowląt i dzieci. Wielorazowy czujnik SpO2 opaska rozłączna MultiSite z opaskami: na rzep, silikonową oraz elastyczną plus dwa jednorazowe czujniki SpO2: opaska na rzep* oraz przylepny*.

Pulsoksymetr uPM60 oferuje stabilną technologię pomiarów znaną z pulsoksymetru UT100 łącząc ją z bardziej rozbudowaną funkcjonalnością, wskaźnikiem indeksu perfuzji, stacją ładująco dokującą, mocnym zasilaniem akumulatorowym, złączem USB-C oraz dużym, czytelnym 3.5" wyświetlaczem LCD TFT.

Co wyróżnia pulsoksymetr dla dzieci uPM60:

* precyzyjny i stabilny pomiar PULSU i SATURACJI [%SpO2 - wysycenia krwi tlenem]. Wyliczenie wartości indeksu perfuzji [PI], obrazowanie krzywej oraz wskaźnika siły pulsu.

* menu oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

* duży , czytelny wyświetlacz 3.5" LCD TFT z regulacją jasności ekranu oraz różnymi trybami ekranu (w tym ekran z przywołaniem zapisanych pomiarów w postaci tabeli lub wykresu - PAMIEĆ zmierzony wartości PR i SpO2).

* ALARMY dźwiękowe i wizualne dla przekroczenia granic alarmowych pulsu i saturacji. Użytkownik może ustawić dolną i górną granicę alarmową, niezależnie od siebie wyłączyć alarm pulsu lub/i saturacji oraz dostosować głośność alarmów.

* zasilanie akumulatorowe z bardzo pojemnym akumulatorem 4400mAH zapewniającym do 24 godzin pracy. Stacja dokująca oraz port USB-C umożliwia wygodne i szybkie formy ładowania.

* pulsoksymetr uPM60 posiada trzy tryby pomiaru (A) Okresowy: do sporadycznych pomiarów (B) Tryb Monitora: pomiar i zapis w sposób ciągły (C) Tryb zapisu: pomiar i zapis danych w trybie oszczędności energii.

* przenośny i lekki waży tylko 265g z akumulatorem.

 

Pulsoksymetr medyczny uPM60 może być stosowany zarówno jak pulsoksymetr stacjonarny z zastosowaniem stacji dokującej oraz jako lekki, kompaktowy pulsoksymetr przenośny z wykorzystaniem pojemnego akumulatora. Szeroka funkcjonalność pulsoksymetru uPM60 pozwala na zastosowanie na oddziałach szpitalnych, prywatnych klinikach, SOR, w ratownictwie medycznym oraz opiece hospicyjnej.

 

Specyfikacja techniczna pulsoksymetru medycznego uPM60

- Zakres pomiaru SpO2 0-100%

- Dokładność dla zakresu 70-100% ±2% brak ruchu, ±2% niska perfuzja, ±3% ruch; <70% nieokreślone.

- Zakres pomiaru PULSU 30-250 uderzeń na minutę [bpm]

- Dokładność ±2% brak ruchu, ±2% niska perfuzja, ±3% ruch.

- Wymagania zasilania adaptera: na wejściu AC 100V - 240V, 50/50Hz, 0.6 A do 0.2A, na wyjściu C 5V 2A.

- Akumulator: Li-ion 3.7V / 4400mAH (16.28Wh) do 24 godzin pracy.

- Temperatura pracy +5 do +45°C, przechowania -20 do +55°C.

- Dźwięk alarmu: 45dBA do 85 dBA w odległości 1 metra (dostosowywane)

- Zabezpieczenie przeciwko płynom: IP22, zabezpieczenie przed kroplami.

- Pulsoksymetr przystosowany do ciągłej pracy.

 

Zamawiając pulsoksymetr w MedCon kupujesz aparaturę u autoryzowanego dostawcy zapewniającego serwis urządzenia, 12 miesięczną gwarancję na pulsoksymetr oraz 6 miesięczną na akcesoria. Link do zapisów gwarancji MedCon.

Prezentowany pulsoksymetr jest wyrobem medycznym [8%VAT], oznaczonym CE z powiadomieniem do Rejestru Wyrobów Medycznych. Wyroby medyczne należy stosować w konsultacji i pod nadzorem wykwalifikowanego personelu medycznego.

* Rozpakowany czujnik SpO2 z uwagi na swoje właściwości nie podlega zwrotowi. Czujnik SpO2 opaska na rzep/przylepny jest czujnikiem SpO2 jednorazowym (oznaczonym jako "disposable") - przeznaczonym dla jednego pacjenta/zużywalnym. Czujnik SpO2 jednorazowy nie jest objęty gwarancją; reklamację należy składać na podstawie rękojmi.

Czujniki SpO2 objęte są 6 miesięczną gwarancją sprzedawcy. Koszt katalogowy czujników SpO2: opaska rozłączny MultiSite [324 zł brutto], opaska na rzep materiałowo-gąbkowa / przylepna [54zł brutto].

Zgodnie z art.38 Ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl