Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pulsoksymetr dla dzieci Contec CMS60D

Dostępność: brak towaru
Cena: 756,00 zł 756.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Pulsoksymetr dla niemowląt i dzieci CMS60D Contec

Na wyposażeniu czujnik dla wcześniaków, niemowląt i dzieci:

- wielorazowy czujnik SpO2 opaska rozłączna MultiSite na nadgarstek, stopę lub palec. Czujnik pulsu i saturacji MultiSite pozwala na odłączenie diod pomiarowych od opaski silikonowej i wykorzystanie opaski na rzep lub oddychającego plastra.

Pulsoksymetr dla dzieci CMS60D pozwala na pomiar kluczowych parametrów życiowych pulsu [ilości uderzeń serca na minutę] oraz saturacji [stopień wysycenia krwi tlenem - %SpO2]. Krzywa pletyzmograficzna, wskaźnik siły pulsu. Możliwość wyłączenia tonu pulsu.

Zakres SpO2 0-100%, dokładność ±2% dla zakresu 70-100%, poniżej 70% nieokreślone.

Zakres Pulsu 30-250 uderzeń na minutę, dokładność ±2bpm lub ±2% (w zależności co wyższe)

Pulsoksymetr CMS60D posiada funkcję alarmów przy przekroczeniu granic alarmowych ustawionych przez użytkownika. Górna i dolna granica dla SpO2 i PR. Możliwość wyłączenia dźwięku alarmu. Alarm rozłączenia czujnika SpO2.

Funkcja zapisu w pamięci pulsoksymetru zmierzonych wartości pulsu i saturacji. W menu pulsoksymetru włączamy "Record - Zapis" - trendy graficzne możemy śledzić na ekranie pulsoksymetru.

Czytelny, kolorowy wyświetlacz.

Wygaszenie obrazu - oszczędzenie baterii.

Zasilanie 2xAA 1.5V.

Trzy poziomy jasności ekranu.

Rozmiar 110x60x24mm. Waga ~120g.

Możliwość doposażenia pulsoksymetru w czujniki na palec dla większych dzieci i dorosłych.

 

Zamawiając sprzęt medyczny w MedCon kupujesz aparaturę u autoryzowanego dostawcy zapewniającego serwis urządzenia, 12 miesięczną gwarancję na pulsoksymetr oraz 6 miesięczną na akcesoria

Prezentowany pulsoksymetr jest wyrobem medycznym [8%VAT], oznaczonym CE z powiadomieniem do Rejestru Wyrobów Medycznych.


* Rozpakowany czujnik SpO2 z uwagi na swoje właściwości nie podlega zwrotowi. Czujnik SpO2 opaska na rzep/przylepny jest czujnikiem SpO2 jednorazowym (oznaczonym jako "disposable") - przeznaczonym dla jednego pacjenta/zużywalnym. Czujnik SpO2 jednorazowy nie jest objęty gwarancją; reklamację należy składać na podstawie rękojmi.

Czujniki SpO2 objęte są 6 miesięczną gwarancją sprzedawcy. Koszt katalogowy wielorazowych czujników SpO2 [216zł brutto].

Zgodnie z art.38 Ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl