Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pulsoksymetr przenośny na palec CMS60D

Dostępność: brak towaru
Cena: 756,00 zł 756.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Pulsoksymetr przenośny na palec CMS60D Contec

Na wyposażeniu czujnik pulsu i saturacji klips na palec*.

Pulsoksymetr przenośny na palec CMS60D pozwala na pomiar kluczowych parametrów życiowych pulsu [ilości uderzeń serca na minutę] oraz saturacji [stopień wysycenia krwi tlenem - %SpO2]. Krzywa pletyzmograficzna, wskaźnik siły pulsu. Możliwość wyłączenia tonu pulsu.

Zakres SpO2 0-100%, dokładność ±2% dla zakresu 70-100%, poniżej 70% nieokreślone.

Zakres Pulsu 30-250 uderzeń na minutę, dokładność ±2bpm lub ±2% (w zależności co wyższe)

Pulsoksymetr CMS60D posiada funkcję alarmów przy przekroczeniu granic alarmowych ustawionych przez użytkownika. Górna i dolna granica dla SpO2 i PR. Tym samym pulsoksymetr CMS60D umożliwia wykrycie podstawowych arytmii serca - częstoskurczu [tachykardii] oraz wolnego rytmu pracy serca [bradykardii]. Możliwość wyłączenia dźwięku alarmu. Alarm rozłączenia czujnika SpO2.

Funkcja zapisu w pamięci pulsoksymetru zmierzonych wartości pulsu i saturacji. W menu pulsoksymetru CMS60D włączamy "Record - Zapis" - trendy graficzne możemy śledzić na ekranie pulsoksymetru.

Czytelny, kolorowy wyświetlacz.

Wygaszenie obrazu - oszczędzenie baterii.

Zasilanie 2xAA 1.5V.

Trzy poziomy jasności ekranu.

Rozmiar 110x60x24mm. Waga ~120g.

Pulsoksymetr CMS 60D może być za dopłatą wyposażony w czujnik pulsoksymetru dla dzieci i niemowląt.

 

Dlaczego warto kupić pulsoksymetr CMS60D CONTEC ?

* Pulsoksymetr CMS60D jest Wyrobem Medycznym renomowanego producenta urządzeń medycznych firmy CONEC. Posiada certyfikację jednostki notyfikowanej oraz dokładność pomiarów pulsu i saturacji potwierdzoną na symulatorach pacjenta. Przed wysyłką pulsoksymetr CMS60D jest dodatkowo testowany w serwisie MedCon na symulatorze Fluke.

* Dostosowany do wszystkich grup wiekowych. Pulsoksymetr CMS60D może być wyposażony w czujniki pulsu i saturacji dla wszystkich grup wiekowych dorosłych (klips na palec), dzieci (soft na palec) oraz niemowląt i wcześniaków (opaska rozłączna na stopę, nadgarstek lub palec).

* Alarmy Pulsu i Saturacji. Użytkownik w menu pulsoksymetru CMS60D może ustawić granice alarmowe po przekroczeniu których uruchomiony zostaje alarm dźwiękowy.

 

Inne zestawy Pulsoksymetr dla dzieci CMS60D Contec

 

Zamawiając sprzęt medyczny w MedCon kupujesz aparaturę u autoryzowanego dostawcy zapewniającego serwis urządzenia, 12 miesięczną gwarancję na pulsoksymetr oraz 6 miesięczną na akcesoria

Prezentowany pulsoksymetr CMS60D jest wyrobem medycznym [8%VAT], oznaczonym CE z powiadomieniem do Rejestru Wyrobów Medycznych.


* Rozpakowany czujnik SpO2 z uwagi na swoje właściwości nie podlega zwrotowi. Czujnik SpO2 opaska na rzep/przylepny jest czujnikiem SpO2 jednorazowym (oznaczonym jako "disposable") - przeznaczonym dla jednego pacjenta/zużywalnym. Czujnik SpO2 jednorazowy nie jest objęty gwarancją; reklamację należy składać na podstawie rękojmi.

Czujniki SpO2 objęte są 6 miesięczną gwarancją sprzedawcy. Koszt katalogowy wielorazowych czujników SpO2 [216zł brutto].

Zgodnie z art.38 Ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl